Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy z telefoniczną obsługą Klienta - staż

Rzeszów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma z branży konsultingowej poszukuje osoby na stanowisko: stażysta - pracownik biurowy z telefoniczną obsługą klienta.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego
- dobrej znajomości obsługi komputera i środowiska Internetu
- nienagannej dykcji
- sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania

Mile widziane:
- doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta

Zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
- udzielanie informacji o usługach oraz ich prezentacja
- zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych
- pomoc przy bieżącej obsłudze biura

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres zgloszenie@biurokarier.net , wpisując w tytule wiadomości: Pracownik biurowy Rzeszów

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Maj, 2015  14:07

Identyfikator: 548697

Wyświetleń: 3368