Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Eletryk

Wojewdztwo podkarpackie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Branża / Kategoria: Energetyka / Elektryka
Elektrotechnika
Stanowisko: Asystent projektanta
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełen etat
Miejsce pracy: Iwonicz woj. podkarpackie

dane kontaktowe:
WZRT-Projekt Sp. z o.o.
biuro(at)wzrt-projekt.pl/

wymagania:
- wykształcenie wyższe (inżynier) w kierunku energetyka, elektrotechnika i pokrewne,
- wymagana dobra znajomość obsługi MS Office i Autocad,
- pożądana znajomość programów projektowych, specjalistycznych wykorzystywanych w energetyce,
- zaangażowanie, samodzielność i sumienność.
obowiązki:
- praca w biurze i na budowie wg zlecenia
oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania uprawnień,
- pracę przy dużych projektach elektroenergetycznych,
- pracę w dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Pazdziernik, 2013  10:35

Identyfikator: 482849

Wyświetleń: 3010