Rzeszów, Podkarpackie

INŻYNIER PROJEKTU w branży Automotive ze znajomością j. niemieckiego

Rzeszów

Agencja Doradztwa Personalnego MENTOR HRM S.C. posiada certyfikat agencji zatrudnienia
wydany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 11877 .

Naszą misją jest wsparcie firm europejskich w doborze odpowiednich pracowników na
określone stanowiska pracy oraz zapewnienie rozwoju zawodowego najlepszym kandydatom.
Wyznajemy zasadę, iż największą wartością w każdej organizacji są ludzie.

Dla naszego Kluczowego Klienta świadczącego usługi dla branży Automotive i pokrewnych
(linie do produkcji samochodów) poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU w branży Automotive
ze znajomością j. niemieckiego

Nr ref.: IP/06/2015
Miejsce zatrudnienia: Rzeszów

Opis stanowiska:

&#61607; Opracowywanie, tworzenie i nadzór dokumentacji projektowej
&#61607; Realizacja zadań projektowych w dziale konstrukcyjnym
&#61607; Optymalizacja działań w realizowanych projektach
&#61607; Współpraca z działami mechanicznym i sterowania
&#61607; Udział w naradach zespołu projektowego

Wymagania:

&#61607; Wykształcenie wyższe techniczne
&#61607; Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym &#8211; warunek konieczny
&#61607; Minimalne doświadczenie to 1 rok
&#61607; Umiejętność czytania i obsługi programów CAD
&#61607; Czytanie rysunków technicznych, mechanicznych i konstrukcji stalowych,
&#61607; Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
&#61607; Otwartość na rozwój
&#61607; Zaangażowanie w pracę zespołową
&#61607; Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#61607; Możliwość rozwoju zawodowego w światowej firmie świadczącej usługi dla branży Automotive
&#61607; Nabycie doświadczenia zarządzania projektami
&#61607; Możliwość awansu na stanowisko kierownicze
&#61607; Międzynarodową atmosferę i doskonałe narzędzia pracy

Aplikacje (CV +list motywacyjny) prosimy przesyłać w terminie 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia bezpośrednio na adres: rekrutacja@mentor-hr.pl/
Kandydatów prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Gwarantujemy poufność otrzymanych zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo
do kontaktu z wybranymi kandydatami.

&#8222;Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MENTOR HRM S.C., z siedzibą w Rzeszowie 35-328, przy ul. Geodetów 1.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Czerwiec, 2015  09:37

Identyfikator: 551994

Wyświetleń: 3220