Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Grafik / Webdesigner

Rzeszów

Fabryka e-biznesu Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją kreatywną specjalizującą się w budowaniu marki oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z dziedziny marketingu i technologii informatycznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które wzmocnią nasze zespoły projektowe.

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie stron internetowych (webdesign) oraz tworzenie materiałów promocyjnych (ulotki, wizytówki itp.).

Wymagania:
&#8226; Biegła znajomość programów do grafiki rastrowej (Adobe Photoshop),
&#8226; Biegła znajomość programów do grafiki wektorowej (Adobe Illustrator, Corel Draw),
&#8226; Znajomość tworzenia Flash (Adobe Flash),
&#8226; Znajomość podstaw projektowania materiałów do druku (plakaty, ulotki),
&#8226; Doświadczenie i znajomość trendów,
&#8226; Wysokie poczucie estetyki oraz duża kreatywność,
&#8226; Umiejętność pracy w zespole,
&#8226; Dokładność i dobra organizacja pracy,
&#8226; Chęć rozwoju osobistego,

Oferujemy pracę (umowa na pełen etat) w młodym, dynamicznym zespole przy realizacji ciekawych projektów.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio (ogłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane) - praca @ feb.net.pl/

Prosimy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Fabryka e-biznesu sp. z o.o.
feb.net.pl/

ul. Słowackiego 24
35-060 Rzeszów
tel/fax: (17) 852 92 46

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 07 Pazdziernik, 2010  14:02

Identyfikator: 233377

Wyświetleń: 11572