Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds Ubezpieczeń

Rzeszów

Międzynarodowa instytucja finansowa w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko

Doradcy ds. Ubezpieczeń

Główne zadania :

-profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe i finansowe
-aktywne poszukiwanie klientów
-osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie
-niekaralność
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
-miła aparycja
-samodzielność w działaniu
-orientacja na rozwój i rezultat
- wysoka kultura osobista
- realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy

-współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o prestiżowej marce
-możliwość rozwoju kariery zawodowej
-umowę o współpracę oraz wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy
-atrakcyjny system prowizyjno &#8211; premiowy,
-gotowe stanowisko pracy
Prosimy o wysłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres e-mail.renata.zagaja@port.allianz.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Sierpien, 2015  15:03

Identyfikator: 558387

Wyświetleń: 3253