Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. ratownictwa i obiektów wodnych

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. ratownictwa i zabezpieczania obiektów wodnych

Miejsce pracy: oddział Rzeszów lub zdalna

Wymagania:
&#61623; Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia ratownika wodnego lub instruktora ratownictwa wodnego,
&#61623; doświadczenie w pracy na basenach i obszarach wodnych,
&#61623; doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
&#61623; wysoka kultura osobista, &#61623; bardzo dobra komunikatywność,

Zakres obowiązków:
&#61623; Organizowanie pracy na obszarach i obiektach wodnych,
&#61623; Koordynowanie pracą ratowników wodnych sezonowo i całorocznie,
&#61623; Stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem miejsc zabezpieczanych,
&#61623; Bieżące pozyskiwanie i rekrutowanie kandydatów na ratowników,
&#61623; Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych ustalanie grafików pracy,
&#61623; Współpraca ze służbami i instytucjami publicznymi, &#61623; Angażowanie się w organizację i przeprowadzanie kursów i szkoleń,
&#61623; Nadzór i ścisła współpraca z Zarządem i administracją PIRKFiS,
&#61623; Współtworzenie koncepcji rozwoju ratownictwa wodnego, lokalnie, regionalnie i krajowo.

Oferujemy: &#61623; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/kontrakt/zlecenie,
&#61623; atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja + stażowe,
&#61623; pracę w ambitnym zespole, &#61623; podwyższanie umiejętności poprzez wewnętrzne i zewnętrze szkolenia,
&#61623; możliwość pracy zdalnej,
&#61623; rozwój osobisty i zawodowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@pirkfis.pl. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych następującej treści:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))&#8221;

Uwaga! Liczba stanowisk ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Marzec, 2020  16:22

Identyfikator: 680203

Wyświetleń: 3616