Rzeszów, Podkarpackie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Konsultant O¦wiatowy

Woj. podkarpackie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Centrum Edukacyjne Erasmus
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KONSULTANT O¦WIATOWY

Miejsce pracy: woj. podkarpackie (Rzeszów, Przemy¶l, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dêbica, Jaros³aw, Sanok, Jas³o, £añcut, Przeworsk, Nisko, Ropczyce, Le¿ajsk, Lubaczów, Nowa Dêba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzy¿ów, Brzozów, Sêdziszów Ma³opolski, Rudnik nad Sanem, Nowa Sarzyna, Dynów, Lesko, Radymno, Jedlicze, G³ogów Ma³opolski)

Informacje o firmie:
Centrum Edukacyjne Erasmus jest nowoczesn± placówk± o¶wiatow± prowadz±c± szkolenia dla dzieci, m³odzie¿y oraz klientów biznesowych. Nasz± misj± jest propagowanie edukacji nowoczesnej, odpowiadaj±cej wymaganiom wspó³czesnych czasów, czerpi±cej jednocze¶nie z doskona³ych tradycji skutecznej nauki.

Wkrótce rozpoczynamy nauczanie jêzyka angielskiego rewolucyjn± metod± Colina Rose.

Zadania:

Do zadañ osoby pracuj±cej na tym stanowisku nale¿eæ bêdzie prezentacja oferty edukacyjnej bezpo¶rednio u klientów wskazanych przez Centrum Edukacyjne Erasmus na terenie swojego województwa.

Wymagania:

- wykszta³cenie min. ¶rednie
- prawo jazdy kat. B
- ³atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktu
- wysokie zdolno¶ci interpersonalne
- mile widziane do¶wiadczenie w sprzeda¿y

Zapewniamy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pakiet bezp³atnych szkoleñ produktowych i sprzeda¿owych
-wsparcie merytoryczne dyrektorów sprzeda¿y
-mo¿liwo¶æ szybkiego awansu

Dane kontaktowe:

adres e-mail: konsultant@erasmus.edu.pl/
strona www: erasmus.edu.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeæ klauzulê:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 26 Czerwiec, 2012  11:32

Identyfikator: 403025

Wy¶wietleñ: 2299

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. konsultant klientów biznesowych Grupa Telekomunikacja Polska
  2. Konsultant finansowy
  3. Konsultant O¦wiatowy
  4. Konsultant ds indywidualnych planów emerytalnych
  5. Konsultant ds. sprzedazy