Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech dla regipsiarzy

Niemcy-Bawaria

Eurokontakt - agencja pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem, poszukuje obecnie osób na stanowisko regipsiarz do pracy na terenie Niemiec-Bawaria.

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia jako regipsiarz
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód
- dobra organizacja pracy
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Zadania:
- Montaż regipsów : System W112- ściany kartonowo gipsowo-metalowe, systemy sufitowe, panele sufitowe, i sub -konstrukcje OWA

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dłuższej współpracy
Wszystkich zainteresowanych, prosimy o przesłanie CV na adres: Eurokontakt - agencja pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem, poszukuje obecnie osób na stanowisko regipsiarz do pracy na terenie Niemiec-Bawaria.

Wymagania:

Zadania:

Oferujemy:
Wszystkich zainteresowanych, prosimy o przesłanie CV na adres: buero@eurowayproject.com

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Pazdziernik, 2015  11:23

Identyfikator: 564381

Wyświetleń: 1680