Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Ds. Bhp I OŚ

Komorniki, k . Środy Śląskiej

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.
W związku z rozbudową inwestycji w Komornikach k. Środy Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK DS. BHP i OŚ

Nr ref 67/2013

Opis stanowiska pracy:

&#8226; Nadzorowanie przestrzegania w zakładzie przepisów BHP i Ochrony Środowiska
&#8226; Dostosowywanie standardów BHP i Ochrony Środowiska do wymogów prawnych
oraz wytycznych korporacji
&#8226; Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów zarządzania BHP i Ochrony Środowiska
&#8226; Opracowywanie, wprowadzanie oraz nadzorowanie programów kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa
&#8226; Współpracę we wdrażaniu rozwiązań organizacyjno &#8211; technicznych mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracowników i minimalizację ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
&#8226; Inicjowanie i koordynacja działań zmierzających do zmniejszania oddziaływania zakładu na środowisko naturalne
&#8226; Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie BHP i OŚ

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP
&#8226; Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP i OŚ na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej
&#8226; Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu systemów zarządzania ISO 14001 oraz OHSAS 18001
&#8226; Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP, PPOŻ, ochrony środowiska
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Bardzo dobra znajomość MS Office
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
&#8226; Elastyczność oraz samodzielność w działaniu
&#8226; Otwartość na innowacje

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; Możliwość kontaktu z innowacyjna technologia produkcji szyb
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu mot. w jęz. polskim i angielskim na adres mailowy: REKRUTACJA@PGWGLASS.COM

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przekazywanie ich za granicę zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. Zm. ( Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).
Zapewniamy, że żaden pracownik bądź osoba zainteresowana pracą nie będzie traktowana gorzej niż inni ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, przekonania polityczne czy orientację seksualną.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Listopad, 2013  10:10

Identyfikator: 488146

Wyświetleń: 4631