Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w tartaku przy obróbce drewna

Niemcy, Landsberg

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DEKRA PRACA oferuje usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i, pracy tymczasowej w kraju i zagranicą. DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG.
Dla naszego klienta - firmy zajmującej się obróbką drewna poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko &#8211; Pracownik produkcji / tartaku

Miejsce pracy: Niemcy, Landsberg

Zakres obowiązków:
-praca przy obróbce drewna, prace pomocnicze

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadzczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-wynagrodzenie 8,5 &#8364;- brutto/godzinę
-zakwaterowanie ( pokrywamy koszty)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Lipiec, 2014  13:05

Identyfikator: 512389

Wyświetleń: 1778