Rzeszów, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. Kontaktu Z Klientem

Rzeszów

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

DobreSzkolenie.com to szybko rozwijająca się marka, która umożliwia błyskawiczne i łatwe wyszukanie darmowego szkolenia, kursu lub warsztatu w Twoim mieście. Odpowiednia organizacja strony pozwala na sprawne odnalezienie najbardziej optymalnego szkolenia, właśnie dla Ciebie! Filtruj ze względu na miasto, kategorie lub termin i znajdź interesujący Cię kurs. Traf do skarbnicy wiedzy i rozwiń swoje skrzydła z DobreSzkolenie.com !

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

współpraca z obecnymi Klientami firmy, jak i aktywne nawiązywanie oraz rozwój relacji z potencjalnymi,
przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów oraz prowadzenie negocjacji,
budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami i pozytywnego wizerunku firmy,
realizacja krótko i długoterminowych planów sprzedażowych,
analiza i monitoring działań konkurencji.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
samodzielności i terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
staranności i dobrej organizacji pracy,
znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie,
konkurencyjne wynagrodzenie,
miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
pracę w młodym, kreatywnym zespole.

Aplikacje wraz z aktualnym CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@dobreszkolenie.com
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas na DobreSzkolenie.com

W załączonym CV prosimy zamieścić następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Wrzesien, 2016  13:17

Identyfikator: 594336

Wyświetleń: 2267